Правда девојки мини мама закрпени тексас фармерки, големини 6-18, тенок и плус
Неодамнешно

Правда девојки мини мама закрпени тексас фармерки, големини 6-18, тенок и плус

DEN 320.00

Достапно на барање

Вашата трендовски девојка ќе ја сака мини мама закрпени тексас фармерки од правдата! Овие симпатични фармерки нудат слатки детали за лепенка со тренд, графики инспирирани од пеперутка инспирирана и сјајно сјајно лого на бутот-што ги прави совршен начин да додадат малку искра во нејзината гардероба! Со нивниот дизајн со права нога и искинатите детали, овие слатки фармерки се лесен за носење, лесен во стилот на дополнување на изгледот на вашата мода во училиште. Пар со нејзината славна правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Само на. Материјал : 99% памук, 1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Rise and Inseam : Midrise, Size 10 има 22 "inseam. Затворање : копче пред со патент. Џебови : 2 предни и задни џебови, 1 страничен карго џеб на ногата. Карактеристики : Faux сеопфатно крпење, детали за уништување. Парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: