Кутија за мобилни телефони за iphone iphone iphone
Неодамнешно

Кутија за мобилни телефони за iphone iphone iphone

DEN 1.00

Достапно на барање

Телефонскиот случај на влијание е вашиот секојдневен, стилски, но ултра заштитен телефонски случај. Телефонскиот случај има елегантен и тенок дизајн, така што не е гломазен во раката или џебовите. Трикратниот калап за инјектирање го прави случајот флексибилен и лесен, но исто така придонесува и за заштитната конструкција. Тенок и тенкост на случајот овозможува да помине безжично полнење. Исто така, постојат заштитни браници за случајот што апсорбираат шок од тешки влијанија и му дозволува на телефонот да трае со текот на времето што доаѓа. Го добивате најдоброто од двата света- стилски и заштитнички. Телефонскиот случај доаѓа во кул, поп -бои што го отежнува изборот само еден! Life Works Ihome i Phone 6/7/8.

Повеќе детали

Избор на купувачи