Трговска марка ликовна уметност афиента градиент III платно уметност по боја пекара злато украсена рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност афиента градиент III платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

DEN 478.40

Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Пописки градиент III“ платно уметност по боја пекарница злато украсена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи