Едноставноста Дизни Војна на Starвездите црно-бело бура војник со железо-нафта везена лепенка, секоја од нив
Неодамнешно

Едноставноста Дизни Војна на Starвездите црно-бело бура војник со железо-нафта везена лепенка, секоја од нив

DEN 183.20

Достапно на барање

Едноставноста е доверливо име од 1927 година. Брендот е посветен на олеснување на индивидуалниот израз и персонализирана креативност преку висококвалитетни, забавни за употреба производи за шиење и додатоци. На овој забавен забавен Patchвезден војни на Starвездите. Користете го на облека, додатоци или други проекти за DIY. © и ™ Lucasfilm Ltd. наменети само за некомерцијална домашна употреба. Лепенката има поддршка за топлина за пеглање, но во зависност од вашиот проект може да се зашие на ставка за додадена издржливост. Едноставноста Дизни Starвездени војни црно-бело бура војник со железо-нафта везена лепенка, 1 секоја : • Лесни упатства за пеглање вклучени на задниот дел на пакетот • Покажете го вашиот личен стил и прилагодете ја облеката или додатокот со оваа забавна лепенка • Комбинирајте се со други закрпи за создавање Еден-на-еден вид дизајни.

Повеќе детали

Избор на купувачи