Лов на мириси на мирисот на мирисот на млади во реална култура
Неодамнешно

Лов на мириси на мирисот на мирисот на млади во реална култура

DEN 1.33

Достапно на барање

Контролата на мирисот на младите трикоти е достапна во моделите на Realtree и Mossy Oak. Мека ткаенина Трикот со технологија на инхибитор на мирис овозможува тивка скриена лов. Овие панталони се водоотпорни (прислушувани шевови), ветровити и дишат за да понудат слој на заштита во сурови услови. Страничните панели на половината на истегнување и артикулираните колена овозможуваат леснотија на движење. Постојат водоотпорни, џебови со патенти и џебови на грбот за дополнително складирање. Исто така, вклучува водоотпорни затворени затворени нозе, внатрешно бутово гуштење и засилени удари со удар за да се намали абењето и солза на нозете на пантолоните. Модел на работ на недвижнини.

Повеќе детали

Избор на купувачи