Leен женски плус големина редовно одговара на 10 Бермуда кратко
Неодамнешно

Leен женски плус големина редовно одговара на 10 Бермуда кратко

DEN 2.67

Достапно на барање

Leенски плус големина Редовно вклопување 10 "Бермуда кратка/б> направена со намена и удобност во умот, ова кратко време на женски Бермуда брзо ќе стане омилен за сите ваши топли временски услови. Направено од удобна мешавина од памук со само малку Истегнете се за флексибилност во вашиот ден. Со 10 ”inseam и редовно вклопување, овие шорцеви обезбедуваат совршена количина на покриеност. Исто така, доаѓа со контурирана лента за половината што ја истакнува вашата фигура. Плус, оваа Бермудска кратка лесно се облекува нагоре или надолу. Преминувањето од недела до викенд е лесно како и спарувањето на овие шорцеви со копче надолу или омилена мета. Редовно вклопување. Иконски ли хардвер. Мешавина од памук. 10 "Inseam. Стил# 112315555. 70% памук, 29% рециклиран полиестер, 1% спандекс.

Повеќе детали

Избор на купувачи