Обединети ткајачи потресена патина Киера ткаеше олефин полиестерски килим
Неодамнешно

Обединети ткајачи потресена патина Киера ткаеше олефин полиестерски килим

DEN 1920.00

Достапно на барање

Оваа прекрасна потресена килима на Патина Киера ја отелотворува недооценетата елеганција со својата прекрасна гроздобер шема и мулти-тон бои. Тоа е мешавина од олефин и полиестерско предиво создава уникатен килим со повеќе текстура, кој е и мек под нозете и многу издржлив. Овој килим има различен, исушен изглед кој ќе изгледа како семејно наследство и ќе биде фокусна точка на вашата соба. Достапно во Aqua, светло кафеава и ткајачи на Taupe United, потресена патина Киера, ткаена олефин/полиестерска област килим : моќност ткаени во висина на купот од 11 мм за да ја потенцираат уникатната шема на мулти текстура. Единствена мешавина на полиестер и полипропилен предиво создава убава, кадифен текстура и мекост под нозете. Дебелиот куп е завршен со 4-естран над заклучувањето на бравата за свеж, чист изглед. Машината направена изградба за издржливост, отпорност на дамки и лесна нега. Ткаен килим. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи