Marmont Hill Pterodactyl Fossil Framed Wallидна уметност, 12.00 1,50
Неодамнешно

Marmont Hill Pterodactyl Fossil Framed Wallидна уметност, 12.00 1,50

DEN 791.84

Достапно на барање

Оваа fterodactyl fossil врамена wallидна уметност е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Marmont Hill Pterodactyl Fossil Framed Wallидна уметност : Впечаток за врвен квалитет Gicle на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: