Халмарк торба за подароци
Неодамнешно

Халмарк торба за подароци

DEN 0.67

Достапно на барање

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Детали за производот : Големата торба за подароци има дизајн на златни точки на топла розова боја со сјајни акценти и рачки со изопачени кабел. Создадете фенси презентација за родендени и други празнични прилики . Купување вклучува : 1 голема торба за подароци со 3 листови хартија од розово ткиво . Димензии на производи : Халмарк со големи вреќи имаат подароци како играчки, полнети животни, модни кукли, книги, загатки , предмети за облека и многу повеќе. Приближно. 10.4 "W x 13" H x 5,7 "D. Клучни карактеристики : Изработени со висококвалитетни хартиени материјали, еколошката обвивка за подароци на Халмарк е направено со хартија од добро управувани шуми . Дополнителни детали : Иновативен џеб на носителот на картички во торбата Keepе ја задржи вашата картичка (продадена одделно) пред и центар; ги опфаќа повеќето големини на честитки за честитки.

Повеќе детали

Избор на купувачи