Чизми за женски гроздобер бадем со пети преку колена
Неодамнешно

Чизми за женски гроздобер бадем со пети преку колена

DEN 615.84

Достапно на барање

Преземете задебелен изглед со чизми со високи потпетици преку коленото од Brinley Co. Soft Faux Suede Uppers Нагласи гроздобер инспириран чипка дизајн, нагласена со метални детали што се издигнуваат над колената. Опфатените високи потпетици на стилото го комплетираат стилот. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 23 инчи. Обем на теле : 13 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи