Сет за термички сон на мажите Georgeорџ Холидеј
Неодамнешно

Сет за термички сон на мажите Georgeорџ Холидеј

DEN 0.67

Достапно на барање

Влезете во празничен дух со овој термички плетенка за спиење на Georgeорџ, термички плетени 2 парчиња. Овој сет со 2 парчиња ви нуди многу топлина и удобност за цел ден, носење на слободно време или за спиење. Овој плетен сет на Waffle има врвен екипаж со долг ракав, заедно со панталони во стил на џогер, кој има два странични џебови, копче со летање и ребра плетени манжетни на глуждот што ви овозможува да се опуштите во извонредна удобност. Панвата лента за панталони е мека плетена плеска со прилагодливо затворање на цртеж. Овој термички плетен сет со 2 парчиња е достапен во најразлични забавни и празнични обрасци кои се одлични за спиење, лежење низ куќата или како подарок за вашиот омилен човек. Меко, топло и удобно ќе сакате да се занимавате со овој сет за термички плетени за спиење на Georgeорџ. Мека термичка плетена ткаенина . врвот на екипажот со долг ракав. Pон џогерски стил Пант. 2 странични џебови од цвест, панталони за плетени манжетни за глуждот. Затворање на копчето за летање . мека печатена ознака. Достапно во големини S-2 X. Машина за перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи