Исечете ги сандалите со потпетица на платформата за жени
Неодамнешно

Исечете ги сандалите со потпетица на платформата за жени

DEN 639.84

Достапно на барање

Овогодинешната мода е сè за драмата. Овие сандали со високи платформи од Skoop го заземаат своето вистинско место на врвот на пирамидата за обувки со доза на забава со диско-инфузија. 5-инчи блок-потпетици и закопчана лента за глуждот работат заедно за да обезбедат поддршка и помага да се избегне какво било мамки-како што се во форма на бамби. Velvet Uper нуди неочекувана текстура што носи допир на глам во секоја пригода - совршено финале на сè, од мини коктел фустан до каменуван тексас за пообилно преземање на трендот. Само на. Материјал : Горна, постава, надворешна плоча : Вештачки материјали. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Ременот на глуждот на висината на потпетиците обезбедува стабилност и совршено вклопување. Изматете ги сандалите со потпетица на платформата за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Повеќе детали

Избор на купувачи