Д -р Сеус Машки џемпер на Гринч
Неодамнешно

Д -р Сеус Машки џемпер на Гринч

DEN 2.00

Достапно на барање

Кој би можел да биде Гринч во овој празничен џемпер! Започнете ги празниците со забавен пуловер инспириран од д -р Сеус „Гринч“. Дизајнирано со ладно графичко печатење од предната страна, овој џемпер носи совршен над вашите омилени фармерки и е исто толку удобен над вашите омилени џемпери. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Трим за контраст; Графички принт од предната страна. © Д -р. Сеус. Сите права се задржани . Д -р Сеус Гринч џемпер за мажи.

Повеќе детали

Избор на купувачи