ВРЕМЕ И ТРУ женски чипка на врвот
Неодамнешно

ВРЕМЕ И ТРУ женски чипка на врвот

DEN 207.84

Достапно на барање

Погледнете прекрасно во чипка со овој прекрасен врв од време и Tru. Опуштено, но сепак стилски, овој врв комбинира мода и удобност и лесно се лизга во вашите планови со едноставен фустан или се облекува привлечност. Сосема без напор, повлечете го со фармерки и патики или пакувања и станови за непобедлива облека. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Сплит V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со запалени манжетни. Карактеристики : Детали за чипка. Чипка врвот за жените од време и вистинито.

Повеќе детали

Избор на купувачи