Уникатни поговори за жени плус цветни печати v вратот на вратот пролет Раглан Топ
Неодамнешно

Уникатни поговори за жени плус цветни печати v вратот на вратот пролет Раглан Топ

DEN 367.84

Достапно на барање

За нас : Тоа е бренд со плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата облека ќе ви одговара во разни прилики, со соодветно прилагодување да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини кои ви даваат пријатно искуство. Се одликува со класично v деколте и 3/4 ракави, овој врв е одличен за повеќето луѓе да носат во секојдневниот живот. Цветното печатење ја прави вашата обична колекција попривлечна. Комбинирајте се со фармерки и станови на пети за лесен стил на викенд. Повод : Кафуле, шопинг, собирање викенд, итн. Подготвување на градите Полови girth1x 46 7/8- - 44 1/22x - - 50 47 5/83x 53 1/2 - 51 1/84x - - 57 1/8 - 54 3/45x 60 5/8 - 58 1/4 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за жени плус цветни V вратот 3/4 ракав пролет Раглан Топ 95% полиестер 5% спандекс. Цветен принт. V вратот. Увезени. РАГЛАН 3/4 ракав. Должина на колкот. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со како бои во торба. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, половината : 32 7/8 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи 1x.

Повеќе детали

Избор на купувачи