Спакувана забава дополнителна благодарна благодарност за благодарници, десертни плочи, 8in, 30CT
Неодамнешно

Спакувана забава дополнителна благодарна благодарност за благодарници, десертни плочи, 8in, 30CT

DEN 303.84

Достапно на барање

Јадете третмани и видете благодарност додека ги користите нашите дополнителни благодарни благодарници на десертните плочи за хартија. Овие 8-инчни хартиени плочи се карактеризираат со измамени рабови и карирано печатење-празнични за вашата вечера за Денот на благодарноста. Користете ги овие плочи за да држите парчиња пита од тиква, кафеави и други десерти. Потоа, едноставно фрлете ги овие плочи за еднократна употреба за да го олесни расчистувањето на партијата. Поставете ги сите да ги соберете и да ги купувате остатокот од нашите забави за забави за Денот на благодарноста. Дополнителни благодарни благодарници на десертните плочи, 30 брои : Партиски плочи мери 8 ”. Одлично за сервирање на мезе и десерти. Плочите за еднократна употреба го олеснуваат расчистувањето. Совршен за забава за пријатели. Комбинирајте се со повеќе материјали за забави на Денот на благодарноста.

Повеќе детали

Избор на купувачи