Нозо од елени стагс Бетс Бетс rуниор Меморија од пена фустан удобна обична патика Оксфорд
Неодамнешно

Нозо од елени стагс Бетс Бетс rуниор Меморија од пена фустан удобна обична патика Оксфорд

DEN 394.88

Достапно на барање

Дали е тоа патика? Дали е тоа чевли? И двете се! Betts Jr од Deer Stags ќе биде чевли што нема да мора да го убедите вашето дете да го носи. Удобно насекаде, не е потребно питање. Квалитет на кој можете да му верувате : Стариот елен прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и застануваме зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека сме посветени на тоа да го направиме правилно . разноврсен стил : оваа хибридна патика ги има сите елементи на спортски патика работеше беспрекорно во стилски чевли што вашето дете ќе биде сигурно да го сака . Богатата синтетичка кожа горните карактеристики мешани материјали за поп стил без да го претерате . мемориска пена, лесно вклопување и дното на грип-стилот на чипка нуди персонализирана вклопување со простор за одгледување со вашето дете. Мекиот чорап на неопренови се протега за да ги прегрне вашите деца стапало. Флексибилното дното на Ева има гумени инсерти и нуди одлична поддршка, додека перничената Ева Интоле со мемориска пена помага во поддршката на нозете на вашето дете . Лесни чисти материјали : Избришете со чиста, влажна крпа. Суво суво. Спецификации и детали : Овој чевли има синтетичка кожа горниот дел со дното на Ева и гума. Има ленти за прилагодено и прилагодливо вклопување. Лесна грижа - избришете чиста и тампон.

Повеќе детали

Избор на купувачи