44 Компјутерска биро за домашна канцеларија, табела за пишување за мал простор, даб
Неодамнешно

44 Компјутерска биро за домашна канцеларија, табела за пишување за мал простор, даб

DEN 1599.84

Достапно на барање

Одлично за вашата канцеларија за внатрешни работи. Оваа табела може да ја користи како компјутерска работна станица, компјутерска маса, канцеларија, биро за студии за детски простории, одлично за ученици од дома, студенти од колеџ. Може да ја користите и како странична биро за поддршка на вашиот печатач, Скенер и хартија уништувач. 【Sapce Saving】Small enough to fit in a corner space if you need a desk to setup a small home, little office or small developer studio. 【Wide Desktop】It is the perfect size to fit 2 monitors, keyboard, mouse pad, Слушалки со Stand и вашиот десктоп компјутер сите на него . 【Мултифункционално】 Оваа биро е совршена големина во вашиот дом и канцеларија. Може да биде табела за игри , студиска маса , компјутерска табела итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи