iphone 6s силиконски случај
Неодамнешно

iphone 6s силиконски случај

DEN 206.08

Достапно на барање

Истите дизајнери на Apple кои прецизно занает и рафинираат i Phone, исто така, ги создаваат овие случаи. Силиконската форма се вклопува во копчињата за јачината на звукот, копчето за спиење/будење и криви на i Phone 6s или i Phone 6 без додавање на рефус. Мекиот облик на микрофибер однатре помага да се заштити вашиот i Phone. И однадвор, свилениот, мек допир на силиконскиот надворешен се чувствува одлично во вашата рака. Изберете од 11 светли бои. Случајот со силиконски случај на Apple i Phone 6s, Blue Gadget Case обезбедува одбрана против случајно оштетување на екранот и површината, нешто што кожата не може да го понуди. Изграден со силиконски материјал за производи за да понуди зависност од употреба и издржливост, обезбедувајќи продолжена употреба. Сината боја додава врвен изглед на гаџетот. Одличен избор за вашиот паметен телефон.

Повеќе детали

Избор на купувачи