Без граници на цврстиот мрежен меш за капење, бикини, бикини, бикини, бикини
Неодамнешно

Без граници на цврстиот мрежен меш за капење, бикини, бикини, бикини, бикини

DEN 239.84

Достапно на барање

Земете на сонце без ова, без граници, јуниорите го обликуваа бикини во бикини. Може лесно да се спари со појавување на бикини од бикини или други без граници дното на бикини (продадени одделно), овозможувајќи ви да излезете ова лето, изгледајќи неверојатно. Достапно е во големини S-XL. Цврст : 82% најлон 18% спандекс. МЕШ : 87% најлон/ 13% спандекс. Bandeau се обликуваше чаши за притискање. Отстранливи ленти за рамо. Затворање на грбот на кука. 100% полиестерска постава.

Повеќе детали

Избор на купувачи