Brinley Co. женска кожена кожа со повеќе ремени сандали
Неодамнешно

Brinley Co. женска кожена кожа со повеќе ремени сандали

DEN 0.33

Достапно на барање

Menric By Brinley Co. може да биде совршена комбинација на позирање и секојдневно. Со поставени детали за каишот на прстите и деталите за блокирање на вампир, ќе одите на сонце. Оваа сандала за лизгање е завршена со витка лента за враќање и еластична веганска кожа нагоре. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи