Pioneer Woman Scoop Top на вратот на вратот, женски
Неодамнешно

Pioneer Woman Scoop Top на вратот на вратот, женски

DEN 255.84

Достапно на барање

Надвор од секојдневието, ова е воздушен и лесен резервоар без ракави од пионерската жена го одржува класичен, но сепак модерен. Дизајнот за безвременски ракави се одликува со привлечна печатена и текстурална ткаенина од креп. Поставете го со пар шорцеви за забава за време на викендот или блејзер и панталони за изглед подготвен за канцеларија. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено; 26 ”долг. Деколте : деколте за лажичка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : странични парчиња; печатење на сите; Крепска текстура. Собрание на резервоарот без ракави за жени од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Повеќе детали

Избор на купувачи