Трговска марка ликовна уметност дух платно уметност од oshош Биер, златна украсна рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност дух платно уметност од oshош Биер, златна украсна рамка

DEN 2.00

Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Дух“ платно уметност од oshош Биер, злато украсена рамка : Уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе детали

Избор на купувачи