Златна луксузна фрлање перница 18in 18in
Неодамнешно

Златна луксузна фрлање перница 18in 18in

DEN 554.40

Достапно на барање

Оваа перница за мода е како сјаен дијамант во кој било простор. Додадете текстура и димензија во секоја просторија толку без напор со оваа Плут еуфорија кадифен златен луксузен фрлање перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од вискоза, полиестер и постелнина. *Бои : злато *ткаенина Потекло : Италија. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 79% вискоза, 14% полиестер, 7% постелнина *шема : ikat *запаливост : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I златен луксузен фрлање перница 18in x 18in.

Повеќе детали

Избор на купувачи