Време и време женско момче Омбре кардиган
Неодамнешно

Време и време женско момче Омбре кардиган

DEN 553.44

Достапно на барање

Времето и TRU, женското момче „Суперсофт“, Кардиган е и на трендот Анад Ултра удобно. Супер мекото предиво во овој џемпер ќе ве одржува пријатно цела зима. Пар со омилените фармерки и чизми за целосен изглед. Достапно во две бои неутрални и розови, големини XS-XXL. Се продаваше исклучиво на опуштена фит -кардиган врат со долга ракав со голема тежина.

Повеќе детали

Избор на купувачи