СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Бебе слон Расадник за животни пријатни перници, 30, дизајн од Зивеи Ли
Неодамнешно

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Бебе слон Расадник за животни пријатни перници, 30, дизајн од Зивеи Ли

DEN 431.84

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : перница; Перница; Мантија; Спиење; Гушкање; Расадник; Пријатна; Бебе; Деца; Деца ;. Дизајн од Зивеи Ли.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: