Кросли Лендон Тркалезна Трпезарија-Маса, Тапацирани Столици
Неодамнешно

Кросли Лендон Тркалезна Трпезарија-Маса, Тапацирани Столици

DEN 2.00

Достапно на барање

Шик И стилски Лендон 5 парчиња Тркалезна Трпезарија Сет предизвикува едноставност на годините поминати. Земајќи ја својата инспирација од модерен дизајн од средината на векот, овој комплет има карактеристичен тапациран стол, плус класични заострени нозе. Чистите линии на трпезариската маса заедно со удобноста на тапацираните столови создаваат привлечна атмосфера за јадење. Нудејќи доволно простор за јадење без да го совладате декорот, Тркалезниот Сет За Јадење Лендон 5 парчиња ќе биде дома во вашата кујна или трпезарија. Модерен дизајн од средината на векот; завршна Обработка На Желади; фиксна тркалезна маса; заоблен стол назад; седиште и стол назад тапациран во сива ткаенина; седиште и стол назад обложени за удобност; заострени нозе; Седишта до четири; добро се комбинираат со модерен, фарма и рустикален декор.

Повеќе детали

Избор на купувачи