Дел Инспирон i53784314GRY 13.3 Лаптоп, Екран На Допир, Windows Home, Intel Core i5-7200u Процесор, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 256gb Солидна Состојба Диск
Неодамнешно

Дел Инспирон i53784314GRY 13.3 Лаптоп, Екран На Допир, Windows Home, Intel Core i5-7200u Процесор, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 256gb Солидна

DEN 15999.84

Достапно на барање

Замислете ги можностите.13" 2-во-1 во елегантен и пренослив дизајн со неверојатен звук и опционални карактеристики како тастатура со позадинско осветлување и инфрацрвена камера за препознавање лице. Dell Inspiron 13.3 " Full HD Екран на Допир 2-во-1 Лаптоп, Intel Core i5 i5-7200 U, 8 GB RAM МЕМОРИЈА, 256 GB SSD, 13-5378 Intel Core i5 2.50 ghz процесор обезбедува одлични перформанси, извонредно мултимедија и брзо вчитување на програми. Со 8 GB DDR4 sdram меморија, можете да мултитаскинг беспрекорно помеѓу различни апликации без проблем. Екранот 13.3 " 1920 х 1080 обезбедува одлично искуство за гледање филм.

Повеќе детали

Избор на купувачи