Засекогаш Млади Женски Кратки Вратило Дожд Чизми Крок Текстура
Неодамнешно

Засекогаш Млади Женски Кратки Вратило Дожд Чизми Крок Текстура

DEN 399.84

Достапно на барање

Засекогаш Јанг му даде на класичното подигање на дождот многу потребен лифт за лице. Трендовскиот дизајн и класичниот стил на овие чизми за дожд ќе ве натераат да се радувате на влажното време. Одликувајќи се со целокупна крок текстура со стилски детал за странична тока за да ја заживеете вашата гардероба и да додадете личност во вашата облека. Направен да биде отпорен на прскање и отпорен на вода, оваа чизма ќе ги одржува вашите стапала топли и суви без да го загрози вашиот личен стил. Лесниот стил на влечење се вклопува над вашите омилени фармерки или понте панталони, обезбедувајќи удобно вклопување за целодневно носење. Засекогаш Младите чизми се конструирани со влечен ѓон за дополнителна стабилност и превенција од лизгање. Ништо нема да го осветли влажниот, мрачен ден како модерен пар чизми за дожд. Достапно во големини 6-11. Засекогаш Млади Дами Кратки Вратило Дожд Чизми Крок Текстура : вештачки материјал . Гумен горен/надворешен ѓон . Дами дожд чизми . Текстура на целиот крокодил . Цврсто црно . Детали за странична тока . Стил на повлекување . Отпорен на вода . Отпорен на прскање . Влечење единствен . Кратко вратило . Прибл. 10 " единствен на врвот . Прибл. 1 " пета. Достапно во големини 6-11 . Исчистете го местото со мека крпа, не мијте ја машината, избришете ја суво.

Повеќе детали

Избор на купувачи