Пердуви од патка Грам пакет
Неодамнешно

Пердуви од патка Грам пакет

DEN 239.84

Достапно на барање

Чарлс Леонард Креативни уметности патка Квил пердуви во светли нетоксични бои создаваат возбудлив асортиман. Пердувите ја подобруваат креативноста кај децата. Пердувите се совршени за мек накит, костуми и сите видови на занаетчиски проекти. Создадете свои привлечни проекти со овие светли и нетоксични пердуви. Пердувите на патка Quills се совршени за секој занаетчиски проект. Разновидни бои. Мерки 3 " - 5 ". Се продаде како 14 грама по торба за лесно носење. Опасност за гушење што не е соодветно за деца под 3 години. Пакет од 12 торби пердуви. • Vibrant обоени Quills • Асортиман на избрани 3 "- 5" пердуви • возбудливи асортимани во боја за сите ваши потреби.

Повеќе детали

Избор на купувачи