Megan жени дополнителна широка ширина сјај за сјај црна боја 10,5
Неодамнешно

Megan жени дополнителна широка ширина сјај за сјај црна боја 10,5

DEN 1.33

Достапно на барање

Екстра широка широка ширина со ширина на цвеќиња на Меган, со која било формална или фенси облека. Оваа дама 2 "Средна потпетица на потпетици со елегантен украсен лак украсен лак на затворен предниот дел на пети и зачудувачки метален сјај на горниот дел создава стил и изглед што совршено се вклопува за оние настани за модни совести. ), located in Fairfield NJ, began its manufacturing and wholesale operations in 1977 and has since continued to supply quality footwear at competitive prices to consumers located across the globe. Specializing in wide width shoes, our variety of trademark brands (24 Hour Comfort, Peerage , Нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Купувачите на внимание : Пронајдете поголем избор на широки стилови на ширина на нашата веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте 20 долари Кредит за подароци, бесплатна испорака, бесплатна размена, 365 дена лесно враќање и приоритетна испорака на сите производи. Метална синтетичка ткаенина. Дополнителна широка (д). 2 "Средна пета. Накит украсен лак. Slingback со прилагодлива тока. Гума ѓон.

Повеќе детали

Избор на купувачи