COMO BLU Women'sенски плус големина на балон со балон со мешана блуза за печатење
Неодамнешно

COMO BLU Women'sенски плус големина на балон со балон со мешана блуза за печатење

DEN 0.67

Достапно на барање

Мешаниот врв на печатење на COMO Blu зазема женско деколте на руфлата и додава трендовски ракави на балони за да создаде стил не може да го промаши. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Опуштено. Дефект : Сплит врат со трим на рафли. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 должина на балони со еластизирани манжетни. Џебови : Ништо. Карактеристики на карактеристиките. Карактеристики на карактеристиките. : Сеопфатно мешано печатење. Womenенска плус големина мешана блуза за печатење од COMO BLU.

Повеќе детали

Избор на купувачи