Девојки розови девојки цветни измамени врвни и шорцеви од руфли, сет на облеки од 2 парчиња, големини со 4-14
Неодамнешно

Девојки розови девојки цветни измамени врвни и шорцеви од руфли, сет на облеки од 2 парчиња, големини со 4-14

DEN 2.33

Достапно на барање

Преслатко! Овој девојки розови 2-парчиња сет на облеки доаѓа со симпатична цветна пушка на врвот и совпаѓање на шорцеви за рафли за лесно облекување и стил. Сет со 2 парчиња вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Врвот : вратот на лажичката; кратки ракави; измамени детали; печатење на сите. Шорцеви : стајлинг на влечење; еластична лента за половината; печатење на сите; Руфл полите. Топ : 100% полиестер; Шорцеви : 100% памук. Машина за перење. Увезени. Замачкан врв и повлечете ги шорцевите од рифли за девојчиња од девојчиња розови.

Повеќе детали

Избор на купувачи