Дијамант Сликарство Комплет Интермед Железо Човек Оружје
Неодамнешно

Дијамант Сликарство Комплет Интермед Железо Човек Оружје

DEN 1.00

Достапно на барање

Комплетите За Сликање Дијаманти со камелот Точки имаат мешавина од класични и уникатни лиценцирани дизајни од вашите омилени брендови. Средно Марвел Железен Човек Оружје-тоа е како боја по броеви, но со мулти-аспект точки. Брз, лесен и забавен за правење. Задебелени, графички, поп на бои за овие суперхерој инспириран дијамант сликарство комплет. Карактеристики Ајронмен стои пред логото со него име подолу. Вклучува : висококвалитетна печатена ткаенина во боја, претходно сортирани скапоцени камења по сенка, послужавник за занаети, игла, мек зафат и восок. Мери приближно 12,6 " х 12,6". Камелот Точки Дијамант Сликарство Комплет Средно Марвел Железен Човек Оружје. Комплетите За Сликање Дијаманти со камелот Точки имаат мешавина од класични и уникатни лиценцирани дизајни од вашите омилени брендови. Средно Марвел Железен Човек Оружје-тоа е како боја по броеви, но со мулти-аспект точки.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: