Уникатни поволни цени женски плус долна облека памук хипстер брифинзи меки гаќички
Неодамнешно

Уникатни поволни цени женски плус долна облека памук хипстер брифинзи меки гаќички

DEN 191.68

Достапно на барање

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти. Се надеваме дека нашата долна облека може да ве направи удобна, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини ви овозможуваат пријатно искуство. Овие памучни брифинзи се супер удобни и затегнати, што може да обезбеди меко искуство со носење и да ве натера да се чувствувате доволно еластични за да бидете опуштени и лесни. - Хип Girthxs - 23-24 - 28-29-ти - 25-26 - 30-32м - - 27-29 - 33-34 L - 30-31 -35-36 Недефинирано 95% памук 5% спандекс. Поставена обвивка : 100% памук. Цврста боја. Увезени. Затегнати материјали. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

Повеќе детали

Избор на купувачи