Билштајн Б ОЕ Замена Штрут Собранието
Неодамнешно

Билштајн Б ОЕ Замена Штрут Собранието

DEN 6117.60

Достапно на барање

Билштајн Б4 Ое Замена-Склопување На Потпорафиниш : Црна Боја Билштајн Б4 ОЕ Замена амортизерите и потпорите за притисок на гасот се специјално дизајнирани да бидат најдобриот избор за одржување на оригиналниот квалитет на возење на вашето возило, истовремено исполнувајќи ги или надминувајќи ги стандардите ЗА ОЕ. Овие амортизери се идеален избор за возачот кој сака да ги врати оригиналните перформанси и управувањето со нивното возило, со дополнителна корист од светски познатиот квалитет На Билштајн.Карактеристики и Придобивки : постојаните карактеристики на амортизација под какво било оптоварување конзистентните перформанси и управувањето му даваат на возилото нов автомобил чувство секој пат докажана ТЕХНОЛОГИЈА за притисок НА гасот билштајн високи стандарди За квалитет НА ОЕМ Билштајн Б4 Ое Склоп на Потпора за Замена.

Повеќе детали

Избор на купувачи