Нишалка Комерцијални Биро Степлер Вредност Пакет, Лист Степлер, S. F. Премиум Спојници, Главен Отстранувач
Неодамнешно

Нишалка Комерцијални Биро Степлер Вредност Пакет, Лист Степлер, S. F. Премиум Спојници, Главен Отстранувач

DEN 1.67

Достапно на барање

Нишалка Комерцијални Биро Степлер Вредност Пакет 20 Лист Степлер СФ 4 Премиум Спојници Главен Отстранувач Целосна Големина Степлери Издржлив метал изградба степлер со специјализирана внатрешна железница која го намалува ризикот од метеж. Вредноста пакет вклучува Комерцијални Биро Степлер, Замав Линија С.Ф. 4 Премиум Спојници и Крајната Главен Отстранувач. 5000 спојници доаѓаат во кутија за повеќекратна употреба за уредно складирање. Отстранувачот на стилот на сечилото што се повлекува има тенок, лесен за употреба дизајн со вграден магнет за да ги собере отфрлените спојници. Дизајниран за квалитетно спојување на работната површина, Спојувачот На Комерцијалното Биро спојува до 20 листови истовремено. Нискиот главен индикатор на страната на списанието го олеснува идентификувањето кога ќе истечат спојниците.

Повеќе детали

Избор на купувачи