Салваторе Ферагамо Сињорина Елеганза Парфем Спреј За Жени 1. оз
Неодамнешно

Салваторе Ферагамо Сињорина Елеганза Парфем Спреј За Жени 1. оз

DEN 2.67

Достапно на барање

Воведена во 2014 Година, Сињорина Елеганца вешто меша единствена мешавина од миризливи ноти од пачули, грејпфрут, круша, бадем во прав и османтус. Отпрвин, овој женски мирис ослободува овошни ноти, создавајќи чуден воздух околу вас. Додека го носите, подлабоките, поземни ноти на овој Мирис Салваторе ферагамо преовладуваат во комбинацијата на мирис, давајќи ви воздух на префинетост и елеганција. Салваторе Ферагамо Сињорина Елеганза Парфем Спреј За Жени 1,7 мл.

Повеќе детали

Избор на купувачи