Бакстон Студио Викторија Стп Кожни Фиоки За Складирање Ноќна Маса Ноќна Маса
Неодамнешно

Бакстон Студио Викторија Стп Кожни Фиоки За Складирање Ноќна Маса Ноќна Маса

DEN 1215.84

Достапно на барање

Малку глам може да оди долг пат, особено кога гламот што го додавате е шик и сладок како Студиото Бакстон Викторија Стп Кожа 2 Фиоки За Складирање Ноќна Маса Покрај Креветот. Неговата обликувана силуета е облечена благодарение на тапацирот од вештачка кожа по ваш избор на боја. Двете фиоки нудат доволно складирање покрај креветот, и тие се испреплетени со повлекувања од вештачки кристали за уште поголема елеганција. Рамката е изработена од тврдо дрво, иверица и инженерско дрво. Димензии; 29w x 40.25 D x 22.5 H во. Дрвени предмети, иверица и мдф конструкција. Тапацир од вештачка кожа. Достапно во вашиот избор на боја. 2 фиоки со повлекување на вештачки кристали.

Повеќе детали

Избор на купувачи