Рејв Спорт РЕЈВ Кросфит 11 ' СУП, Зелена Сина
Неодамнешно

Рејв Спорт РЕЈВ Кросфит 11 ' СУП, Зелена Сина

DEN 2879.84

Достапно на барање

Крстот фитнес е спој на стабилност и перформанси за ЉУБИТЕЛИТЕ НА СУП, јога и фитнес. Има јаболка за нос со целосно поместување за подобрено следење и перформанси. Рејв Спорт 02705 РЕЈВ Кросфит 11 ' СУП, Зелена/Сина : тежина На Таблата : 28 килограми. Ограничување на тежината на возачот : 220 фунти. Целосна зафатнина на носот за подобрување на следењето и перформансите. ЕВА пена палуба рампа иста големина како и традиционалните јога мат.

Повеќе детали

Избор на купувачи