Ply Беспрекорен спортски градник на Т-назад
Неодамнешно

Ply Беспрекорен спортски градник на Т-назад

DEN 3.00

Достапно на барање

Sports Sports Sports Sports Sports Sports Graurs сега 1-Plain 1-Plain ви дава поддршка што ви е потребна кога ќе трчате или работите напорно. Направено е од мешавина на најлон и спандекс да биде меко на допир и за затегнување. Овој спортски градник Данскин сега е достапен во неколку бои за да можете да добиете оној што одговара на вашето чувство за стил. Серија дупки за дишење ја вентилираат вашата кожа за да го задржите потењето од вашето тело. Оваа тенка ткаенина на оваа беспрекорна спортска градник е дизајнирана за носење под кошули без да ekиркаат. Нема ознака на задниот дел, што ја намалува иритација на кожата додека се движите. V деколтето се втурнува доволно длабоко за да можете да го носите под повеќето маици. Неговиот дизајн на Т-назад остава многу отворена кожа за да останете кул и удобни. Овој градник е доволно флексибилен за да се движи со вас додека се протегате, џогирате и скокате. Danskin Now 1-Ply Беспрекорен спортски градник T-Back : 89% најлон, 11% спандекс. Спортски градник. Дупки за дишење. Внатрешно означување. Ракербек. V-neckline. Беспрекорен дизајн. Sports Sports Gra сега е достапен во разновидни бои, вклучувајќи сина атол, арктички бел, сино сафир Хедер и тропска орхидеја. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не користете омекнувач на ткаенини, суво суво ниско, ладно железо од обратна страна. Беспрекорен спортски градник доаѓа во големини XS, S, M, L, 3 XL.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: