'Рѓосан Метален Прајмер,' Рѓа-Олеум Запира ' Рѓа Рамен Спреј Боја-7769830, оз
Неодамнешно

'Рѓосан Метален Прајмер,' Рѓа-Олеум Запира ' Рѓа Рамен Спреј Боја-7769830, оз

DEN 1.00

Достапно на барање

'Рѓосана,' Рѓа-Олеум Запира 'Рѓа Метал Прајмер Спреј Боја-7769830, 12 мл : Цврсто Се Врзува за' рѓа за да формира површина на која горните слоеви лесно можат да се прилепат. Дизајниран да се користи само на многу ' рѓосан метал, може да се примени на метал, дрво, бетон и ѕидарски. Оваа формула го истерува корозивниот воздух и влага останатите прајмери оставаат зад себе. Обезбедува повеќе од двојно поголема заштита од ' рѓа при користење на емајли сами. Дизајниран да се користи само на многу ' рѓосан метал, може да се примени на метал, дрво, бетон и ѕидарски. Завршна обработка на база на масло која е издржлива, отпорна на корозија, лесно чистење со минерални духови. Формула цврсто се врзува за метал за да обезбеди врвна адхезија за завршетоци. Супериорна превенција од ' рѓа која обезбедува трајна заштита и убавина за проекти. Создава цврста врска за врвовите и спречува идна ' рѓа.

Повеќе детали

Избор на купувачи