Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П Н: 19-Б Одговара изберете: 1986-ТОЈОТА СУПРА
Неодамнешно

Кардон Диск Сопирачка Дебеломер П Н: 19-Б Одговара изберете: 1986-ТОЈОТА СУПРА

DEN 1.00

Достапно на барање

Вратете ја моќноста на запирање на возилото со Овој Дебеломер На Сопирачката А1 Кардон со Држач. Тестиран е под притисок за да се обезбеди оптимална функција за сопирање. Делот За сопирачките А1 Кардон вклучува завртки за крварење и бакарни подлошки за да обезбедат цврста и сигурна заптивка. Дебеломер А1 Кардон Со Држач : дебеломер За автомобилска сопирачка со држач. 100% тестирање на притисок гарантира правилна функција на сопирање на возилото. Гумените заптивки специфични ЗА САЕ обезбедуваат оптимални перформанси. Дизајниран за непречено и тивко работење. Завртките за крварење обезбедуваат крварење без проблеми и позитивен печат. Бакарни подлошки се вклучени за цврста заптивка. Пластичното капаче приклучокот за приклучок за сопирачките ги штити конците пред инсталацијата.

Повеќе детали

Избор на купувачи