Тркачки Држач За Волан Со Тркачко Седиште, Прилагодлива Висина На Седиштето На Симулаторот За Возење, Симулаторска Пилотска Кабина Погодна За Логитех Г25Г27Г29Г920, Тр
Неодамнешно

Тркачки Држач За Волан Со Тркачко Седиште, Прилагодлива Висина На Седиштето На Симулаторот За Возење, Симулаторска Пилотска

DEN 5119.84

Достапно на барање

Вовед ВО брендот ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки. Заедно со илјадници мотивирани вработени, VEVOR е посветен на обезбедување на нашите клиенти со тешка опрема висината на воланот е : 24-27"/ 60,9-68,5 см; а плочката на стапалото е прилагодлива под агол. 440 фунти Носивост овој тркачки симулатор кокпит поддршка макс. 440 фунти оптоварување, што му овозможува на лицето со голема големина лесно да го користи овој производ. Кул Игри Искуство Кога соработуваат со 3 екрани и поддршка на шини, овој производ ќе ви даде вистински и кул игри искуство. Направете ја играта поудобна. Спецификации Материјал : Јаглероден Челик + Пвц + Пена Симулатор Големина : (42-56) x 23 x (40-44) инчен/ (106.2-142.2) x 58.4 x (101.6 - 111.7) См (LXWXH) Висина На Управувачот : 24-27" / 61-69cm Капацитет На Седиште : 200kg / 440lbs Игра Седиште лежечки : 0-135° Големина НА СЕДИШТЕТО НА ИГРАТА : 22х19, 7х34, 6"/ 55,8 х 50,0 х 87,8 см содржина на пакетот 1 х симулатор за трки комплет за пилотска кабина 1 х инсталирајте комплет за додатоци 1 х упатство ЗА употреба ВИСОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Како универзално дизајниран држач ЗА тркачки волан, тој одговара на повеќето Тркачки Тркала, Педали И менувачи НА ПАЗАРОТ. Компатибилен Со Логитех Тркала : Г923, Г29. Забелешка : Тркалото, менувачот и педалите не се ВКЛУЧЕНИ. Целосно Прилагодлив : нашиот кокпит за симулатор за трки е целосно прилагодлив на растојание и агол за да можете да ги прилагодите педалата, држачот и седиштето во ergономска положба за подобро уживање во вашата возбудлива игра. Флексибилен опсег на педали : 30 степени; опсег на лежење на седиштата : 0-160 степени. Седиштето може да се лизне и напред и назад. Издржлив Држач За Тркала : Изработен од робустен материјал од јаглероден челик, нашиот држач за тркала за игри има перформанси со висока јачина и отпорен на корозија и ви дава долгогодишна употреба. Дополнително, седиштето има голем капацитет за тежина од околу 440 килограми, ефикасно одржувајќи ја вашата безбедност додека користите. Мекото стп седиште ви овозможува да уживате во релаксирачко време за игри. Лесно За Склопување : ви обезбедуваме комплетен пакет додатоци за да ја завршите инсталацијата. Со помош на упатството и сите претходно дупчени дупки на тркачкиот држач, ќе добиете брз и лесен за неколку минути. Изборна Позиција На Менувачот : тркачкиот кокпит е дизајниран со целосен држач за менувач на менувачот (менувачот не е ВКЛУЧЕН.), што може да биде опционално инсталирано лево или десно. Погоден за сите играчи кои се леваци или десничари.

Повеќе детали

Избор на купувачи