Дизни Помлад Мини Маус 8-Парче Колекционерски Фигура Во Собата, Возрасти +
Неодамнешно

Дизни Помлад Мини Маус 8-Парче Колекционерски Фигура Во Собата, Возрасти +

DEN 1264.00

Достапно на барање

Донесете ја дома забавата На Дизни Јуниор Мини Маус со Дизни Јуниор Мини Маус 8-Парче Колекционерска Фигура Во Собата! Децата можат да го соберат Мини Маус во два ексклузивни погледи, Како И Дејзи Дак, Мелоди, Мили, Кларабел, Фигаро и Кукавица Лока како многу детални фигури, со експресивни пози. Секоја фигура доаѓа облечена во нивниот знак и се движи во големина од 1,8 инчи до 2,7 инчи висока. Тие прават одличен додаток на другите мини маус плејсет. Комплетот е одличен не само за деца, туку и за возрасни кои сакаат Дизни и колекционерски предмети. Бидете сигурни да проверите за други колекционерски фигури од Дизни. Донесете ја дома Колекционерската Фигура На Дизни Јуниор Мини Маус Од 8 Парчиња Денес. Дизни Помлад Мини Маус 8-Парче Колекционерски Фигура Во собата, Возраст 3 + : Сет вклучува Мини Маус во две ексклузивни изгледи, Како И Дејзи Патка, Мелоди, Мили, Кларабел, Фигаро, И Кукавица Лока. Бројките се со големина од 1,8 инчи до 2,7 инчи високи. Секој лик доаѓа облечен во нивните облеки со потпис и се одликува со забавна иконска поза. Возраст 3+.

Повеќе детали

Избор на купувачи