Градската Акција Полицијата Носи Мотоцикл Игра Возило Плејсет, за деца години и постари
Неодамнешно

Градската Акција Полицијата Носи Мотоцикл Игра Возило Плејсет, за деца години и постари

DEN 2.00

Достапно на барање

Започнете со спасувачки мисии каде и да одите Со Случајот За Носење Полиција ВО ПЛЕЈМОБИЛ. Овој лесен случај за носење им овозможува на децата да и помогнат на полицијата додека се тркаат за спасување. Само скокнете на полицискиот мотоцикл за да се тркате во центарот на градот на местото на настанот. Кога ќе заврши времето за играње, едноставно чувајте ги парчињата во куќиштето за следниот пат! ПЛЕЈМОБИЛ е најголемиот производител на играчки Во Германија со над 36 години искуство во правење играчки. Комплетот вклучува Торбичка За Носење, 1 ФИГУРА НА ПЛЕЈМОБИЛ, мотоцикл, шлем, полициски знак, фенерче и други додатоци : вкупно 13 парчиња. Фигурите НА ПЛЕЈМОБИЛ можат да се наведнуваат, да седат, да стојат и да ја вртат главата. Поттикнува имагинативна игра. Додатоците може да се чуваат во Торбичка За Носење со брава и рачка. Случајот За Носење Полиција ВО ПЛЕЈМОБИЛ бара минимално склопување. Собрана големина : 8,27 "Л х 6,42" В х 2,17 " Х. собрана тежина : 0,52 фунти. Големина на испорака : 8,27 "Л х 6,42" В х 2,17 " Х. тежина на Испорака : 0,52 фунти. Точка # 5648. За Деца на возраст од 4 и повеќе години.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: