Пчелите На Барт Бебе Бебе Момчиња Пижами, Маичка И Панталони 2-Парче ПЈ Сет, Органски Памук
Неодамнешно

Пчелите На Барт Бебе Бебе Момчиња Пижами, Маичка И Панталони 2-Парче ПЈ Сет, Органски Памук

DEN 2.00

Достапно на барање

Пчелите На Барт Бебешки Пижами-2-Парче Пј Сет-Ги Завиткаат своите мали соништа во органски памук со нашата пижама со долги ракави и панталони! Спакуваниот еластичен појас се чувствува нежно против кожата и обезбедува цврсто вклопување. Уредно завршено со манжетни за ребра за да се задржи сѐ на место и да ја содржи таа пријатна топлина. Овој стил го има нашиот печат на одобрување со потпис зуи пчела лепенка на грбот вратот и панталоните! *ДОБИВА Сертификат За Регистрација Бр : 831717 Пчели Бебе Пижами Бурт-2-Парче ПЈ Во собата. Карактеристики обвиткан еластичен појас за цврсто и нежно вклопување. Ребрести ленти на глуждовите и зглобовите, така што нозете и рацете не пешачат за време на спиењето. Чешлани и прстен-откачи за издржливост, мекост и не-пилула перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи