Заштитен знак Ликовна Уметност Венеција Против Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка
Неодамнешно

Заштитен знак Ликовна Уметност Венеција Против Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 2.33

Достапно на барање

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Венеција V" Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Повеќе детали

Избор на купувачи