Радијална Гума За Сите Сезони Макстур - 225 55Р 98В Одговара: Хибрид Субару Крострек, База Субару Крострек
Неодамнешно

Радијална Гума За Сите Сезони Макстур - 225 55Р 98В Одговара: Хибрид Субару Крострек, База Субару Крострек

DEN 1248.00

Достапно на барање

Maxtour LX обезбедува премија возење и сите сезонски перформанси со 70,000 милја шара гаранција живот. Се одликува со шипки со целосна длабочина за одлично влечење во влажниот и лесен снег и хармонично Оптимизираниот дизајн на Секвенционирање на Теренот го ограничува бучавата од патот за животниот век на гумата. Со фитинзи за популарни патнички автомобили и CUV, вклучена е 24-Часовна Помош На Патот и гаранција за Опасност од Патишта, ќе уживате во безгрижни луксузни перформанси. Напреден Дизајн На Шарите Одлично ракување и удобност при возење. Сите Сезонски Соединенија Извонреден зафат и стабилност. Технологија За Затегнување на трупот Обезбедува рамнотежа на суво и влажно ракување. Дизајнот на напредниот блок на шарите за Поништување на бучавата ефикасно го намалува бучавата од патот. Одговара : 2019-20 Џип Чироки Географска Широчина Плус 2020-23 Субару Крострек Хибрид Ограничена 2019-23 Субару Шумар Погодност 2015 Субару Шумар 2.0 XT Турнеја 2016-18 Субару Шумар 2.0ited Ограничена 2013 Нисан Нечесните СЛ 2017 Џип Отпадник Ширина 2014-15 џип чироки ограничен 2020-21 Киа Спорт Екс Премиум С 2011-12 Нисан Нечесните Св 2016 Џип Чироки 75 - Годишнина 2021 џип Чироки географска широчина Лукс 2022 Џип Компас Ширина лукс 2008-09 Форд Бик Сел 2017-19 Киа Спорт Екс 2017-18 Џип компас географска широчина 2014 Субару Форестер 2.0 Xt Ограничен 2019-20 Џип Компас Висока Надморска Височина 2019 Хјундаи Тусон Претпочиташе 2016 Џип Отпадник 75-Годишнина 2021 ЏИП КОМПАС Траилхавк Елита 2017 Џип Чироки Оверленд 2005-07 Форд Петстотини ОГРАНИЧЕНИ и повеќе-Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи