Колекцијата За Декор На Домот Ступел Родена И Израсната Уметност На Ѕидот Во Тексас
Неодамнешно

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Родена И Израсната Уметност На Ѕидот Во Тексас

DEN 2.00

Достапно на барање

Тексашаните ќе ја сакаат Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Родена и Израсната Уметност На Ѕидот Во Тексас. Оваа рачно испружена платно работа е опремена со дрвена рамка. Сликата На Состојбата На Осамената Ѕвезда и зборовите "родени и израснати" го красат ова рустикално дело. Тоа е и се нуди во повеќе опции големина.Димензии : 16w x 1.5 d x 20h во.24w x 1.5 d x 30h во. Изберете од достапните опции за големина. Погоден за внатрешна употреба. Кафеава и бело-бела боја. Изграден од платно и дрвена рамка. Раката се протегала на рамката. Уметничко дело На Дафне Полсели.

Повеќе детали

Избор на купувачи